SŁOWO NA NIE/DZIELĘ, KOBIETY MAFII

IMG_2291Przenoszę się powoli z FB, blokującego posty i grożącego usunięciem konta.

 

DAS  AUTO, czy AUTO – DA- FE  AGATY DUDY

Popek, wokalista o wyglądzie wyklepanej Godzilli na niemieckich rejestracjach,  piewca mafijnego mentalu, zamierza kandydować w następnych wyborach. Jest popularniejszy od Kukiza, może się więc mu udać. Tym bardziej, że wydawnicza seria o gangsterskich porachunkach i Masie sprzedała się w 2 – milionowym nakładzie. Jakim cudem, skoro suweren nie czyta, a polski bestseller to ponad 10 tysięcy sztuk. Widzicie te liczby? 2 miliony egzemplarzy mafijnych wspomnień kontra 3 tysiące rewelacyjnej,  serii „Na ścieżkach nauki” tego samego wydawnictwa. Zapewne dla wielu, dla kiboli, mafiozów, mieszańców Pragi Północ wyznania Masy były  pierwszą w życiu kupioną książka. Sąsiad z moich rodzinnych Bałut postawił tom „Kobiety mafii”  obok nieoddanych do szkolnej biblioteki „Krzyżaków”. Kuma o czym są, o zwycięstwie pod Grunwaldem, dlatego nie wyrzucił.

Mafia ma proste zasady, zrozumiałe i skuteczne. Ludzie rozumieją co jest grane. Podobnie z PiS-em. Oprócz doli do podziału, swoim w spółkach i reszcie po 500,  daje poczucie zwycięstwa. 47% poparcia to liczbowa konsekwencja przekroczenia progu 42 – w tej temperaturze ludzkie białko zaczyna się ścinać. Zwłaszcza w najdelikatniejszym organie – mózgu. Dlatego nie dziwi taktyka władz, nie do końca umysłowych, za to państwowych, by tak chamsko traktować protestujących lekarzy. Sondaże pokazują, że masy, wielbiciele Masy, nie lubią elit. Elity są wykształcone i oceniają się same: prawnicy, lekarze. Medycy nie są masą wyborczą. Jeśli wyjadą można ich zastąpić weterynarzami. Samoobrona korzystała z usług weterynarza do przeprowadzenia chałupniczej aborcji by zatuszować partyjne sekscesy. Jednak ciężarna, przymuszana wcześniej przez  posła Samoobrony do seksu ( seks za pracę),  nie poroniła, mimo końskich dawek hormonów. Weterynarze-ginekolodzy z takim doświadczeniem przydadzą się po zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Polki zniosą zwierzęce traktowanie i tratowanie swoich praw. Biskupi będą za to błogosławić. Narodowy katolicyzm jest prawnie uświęconą mizoginią – wymuszaniem na na kobietach mafijnychh reguł gry. Bezprawnych według ONZ-u. Nieposłuszne, niepodręczne dla władzy Polki będą z braku Kamczatki zsyłane na Kaczatkę? Zakaz aborcji, nie mówiąc o jego zaostrzeniu jest zbiorowym gwałtem na prawie, obiecywanym przez Prezydenta. Przepraszam, Prezydent zachęca wyłącznie do zbiorowego czytania klasyki. Święto  narodowej hucpy poświęconej co roku „Panu Tadeuszowi” albo „Weselu”.

Co oprócz katechizmu czyta prywatnie Prezydent? Konstytucja się nie liczy, jeśli czytana bez zrozumienia. Obamowie mówili w wywiadach o swoich lekturach, windując je na listy amerykańskich bestsellerów. Prezydent Francji bardzo się stara, żeby dziennikarze fotografowali rozłożone na jego biurku dzieła filozofów. Madame Macron, ma przy łóżku „Litanię do szatana” Baudelaira. Wiadomo, wiedźma uwiodła ucznia. Nadal wypowiada się o edukacji (pedofilka) i prawach kobiet (morderczyni). Agata Duda, również jest nauczycielką, germanistką, podejrzewam że poliglotką. Jednak nie zabiera głosu w ważnych sprawach. Milczy, jak mające dużo do powiedzenia kobiety mafii.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s